Logo van Breman

Beoordeel dit bedrijf:

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 stemmen, gemiddeld: 5,00van 5)
U moet ingelogd zijn om te mogen stemmen. Log in of maak een account.
Loading...
 

Bedrijfsgegevens:

Naam: Breman

Adres: De Blokmat 17

Postcode: 8281 JH

Plaatsnaam: Genemuiden

Provincie: Overijssel

Telefoon: 038 – 3855933

Website: https://www.breman.nl/

Email: info@breman.nl

Lid van: Uneto-Vni

Certificering:

 

Bedrijfsprofiel:

Breman Installatiegroep
De Breman Installatiegroep is een landelijk werkende groep van 36 gespecialiseerde installatiebedrijven. Wij werken zowel voor particulieren als voor de zakelijke markt.

Breman is een belangrijke speler in de service- en onderhoudsmarkt voor woningen. Daarnaast zijn de bedrijven gespecialiseerd in onder meer het aanleggen van werktuigbouwkundige en elektrotechnische installaties, rookgas- afvoersystemen en bitumineuze dakbedekkingen in zowel de woningbouw- als de utiliteitsmarkt.

Breman is op onderstaande locaties gevestigd:

Braillestraat 16, 2652 XV, Berkel en Rodenrijs - M: berkel@breman.nl T: 010-5121122
De Hemmen 28, 9206 AG, Drachten - M: drachten@breman.nl T: 0512-514915
Marconilaan 4, 5151 DR, Drunen - M: zuid@breman.nl T: 0800-4422244
Sasdijk 9, 8281 BM, Genemuiden - M: tb@breman.nl T: 038-3855677
Nijverheidstraat 35, 8281 JD, Genemuiden - M: techniek@breman.nl T: 0800-4422244
Veerweg 5, 8061 RA, Hasselt - M: hasselt@breman.nl T: 038-4772450
Waarderveldweg 99, 2031 BK, Haarlem - M: haarlem@breman.nl T: 023-5319568
Celsiusstraat 43, 3846 BK, Harderwijk - M: harderwijk@breman.nl T: 0341-414844
De Giesel 23, 6081 PG, Haelen - M: maasland@breman.nl T: 0475-593030
Stoomstraat 9, 8263 AT, Kampen - M: kampen@breman.nl T: 038-3316333
Zuiveringweg 82, 8243 PE, Lelystad - M: lelystad@breman.nl T: 0800-4422244
Amersfoortseweg 24G, 3951 LB, Maarn - M: scholten@breman.nl T: 0800-4422244
Vlaardingweg 18, 3044 CK, Rotterdam - M: zuid-holland@breman.nl T: 010-4624055
Vloedsgraaf 1, 6365 EN, Schinnen - M: geelen@breman.nl T: 0800-4422244

 

Bedrijfslocatie:


Deel deze pagina:
 

Eén reactie op “Breman”

  1. Bultman

    Prima bedrijf, komt afspraken perfect na.
    Hebben een 60 panelen laten leggen, deels voor een VVER en deels 2 particulier.
    Alles is 1,5 dag geregeld, alles erg goed geregeld, en fijne samenwerking.

Geef een reactie

Of